به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز کشور ،مسابقه بزرگ عکس نمازی با شرایط زیر برگزار می گردد.

 

این مسابقه در شش محور برگزار می شود که عبارتند از ؛ نماز در مدرسه ما که ویژه دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی و مربیان و معلمان را شامل می شود . نماز در دانشگاه ما ، ویژه دانشجویان سراسر کشور ، نماز در مسجد محله ما ، نماز جمعه شهر ما ، نماز محل کار ما ویژه کارمندان و کارگران سراسر کشور ، نماز کودکان ما ویژه خردسالان ۳ الی ۷ سال و آخرین محور ، نماز در اردوی ما ، شامل اردوهای سیاحتی ، زیارتی و تفریحی می شود.
این مسابقه در اپلیکیشن عکس محور قرار هفده برگزار می شود و نفرات برگزیده هر بخش تصاویر پر بازدیدی است که توسط کاربران انتخاب و برگزیده شده اند ، می باشد .
از مزیت های دیگر این مسابقه بخش لایک و کامنت گذاشتن برای هر تصویر و تنوع عناوین و شرکت آزادانه مخاطبان و علاقمندان در بخش های مختلف این مسابقه می باشد.
علاقمندان می توانند برای دریافت لینک نرم افزار قرار هفده و دانلود و نصب آن بر روی گوشی های هوشمند خود عدد ۱۷ را به ۱۰۰۰۰۱۷ پیامک نمایند
تا ۱۰ بهمن ماه این مسابقه ادامه دارد و به سه برگزیده هر بخش هدایای نفیسی در دهه مبارکه فجر اهدا خواهد شد . ضمنا برخی از تصاویر ارسالی مخاطبان در کانال رسمی ستاد در شبکه های اجتماعی استفاده خواهد شد .

#دریافت اپلیکیشن مسابقه👇👇👇

📎http://yon.ir/8MWZB

سایت رسمی نماز
🌐namaz.ir

کانال قرار هفده
🕋 @namaz_ir

🕋http://t.me/Kermanshahnamaz